• De eerste overwinning van dit seizoen voor JO11-2 is een dikke feit!

  24 sep 2023
 • Na eerst een professionele fotosessie te hebben gehad voor de voetbalplaatjesactie van de Plus, moest SJO Dalen/DSC JO11-2 op zaterdag 23 september aantreden tegen VV Sweel JO11-2. Het was nog een beetje spannend of Dalen wel genoeg spelers zou hebben voor de wedstrijd, maar het teamgevoel bij Dalen zit er goed in waardoor drie teamgenoten niet helemaal fit toch aan de start verschenen. Dat heet nou teamsport!
   
  Al gauw nam Dalen de voorsprong na een prachtige pass van Koen Eggens op Nora Haak: 1-0!
  Door de goede inzet van alle spelers werd het al gauw 2-0 en in de rust was het maar liefst 6-0. Een comfortabele uitslag om de tweede helft in te gaan. En hoewel je dan misschien zou verwachten dat Dalen een tandje terug zou kunnen doen, bleef de trein doordenderen! Uitslag 12-0! Het was een sportieve wedstrijd met volledige inzet van iedereen!
   
  Verslag door Patricia Harwig. Wedstrijdfoto's zijn gemaakt door Dianne Zandbergen en zijn te zien in de fotogalerij.
rfwbs-slide