• De eerste overwinning voor JO8-1

  30 sep 2023
 • De spelers van JO8-1 waren toe aan een overwinning. Tijdens de training op donderdag werden de
  puntjes nog even op de i gezet. Een training op basis van het Athletic Skills Model. Hierbij maak je
  gebruik van andere sporten. Bijvoorbeeld het leren vallen van judo of het sprinten van atletiek. Voor
  even was handbalvereniging Apollo weer terug. Of misschien was het wel toeval dat een vader met handbalervaring training gaf. Er werd druk geoefend op het vrij lopen. En wat denk je? De
  eerste overwinning is een feit.

  Met 10-12 werd de uitwedstrijd van Raptim JO8-3 gewonnen. Met een politiehelikopter die in de lucht
  cirkelde en na 20 minuten bekertjes op het veld had het de sfeer van de klassieker. Gelukkig waren de bekertjes voor de ranja vanwege de rust. Over en weer werd er gescoord en uiteindelijk wist JO8-1 de overwinning over de streep te trekken. Dat een moeder rechtstreeks met twee spelers naar Raptim ging en bij de verkeerde vereniging stond en pas arriveerde toen de anderen al bezig waren met de warming-up, doet er niet meer toe. De eerste overwinning is binnen!

rfwbs-slide