• Doe-Mee-Webwinkel voor sporters met minimuminkomen

    15 sep 2023
  • Als voetbalvereniging vinden we het belangrijk dat iedereen kan sporten. Voor volwassenen en kinderen die afhankelijk zijn van een minimuminkomen is dat niet vanzelfsprekend vanwege de kosten. Daarom zijn we als vereniging aangesloten bij de Doe-Mee-Pas-regeling van de gemeente Coevorden. Inwoners met een minimuminkomen krijgen via deze regeling of de Kindpakketregeling een jaarlijks budget dat ze kunnen besteden in de Doe-Mee-Webwinkel. In deze winkel staan verenigingen of ondernemers met een sportief of cultureel aanbod uit Zuidoost-Drenthe, waaronder Voetbalvereniging Dalen. Van het jaarlijkse budget kunnen de contributie en andere kosten worden betaald. Wil je hier meer over weten? Kijk dan op: Doe-Mee-Webwinkel | Gemeente Coevorden. Ook kun je contact met ons opnemen via secretaris@vvdalen.nl. Uiteraard wordt hier vertrouwelijk mee omgegaan.  

rfwbs-slide