• ITG bedankt voor sponsoring trainingstenues

    30 sep 2023
  • De verkoop van de trainingstenues is een groot succes. Er zijn ruim 170 verkochte tenues! Dankzij sponsoring van Interim Transport Group (ITG) komt de opbrengst ten goede aan de vereniging. Als dank overhandigde Tijmen Venhorst, voorzitter van de Commerciële Commissie, een ingelijst trainingsshirt aan mede-directeur Hilliene Koops.

    Bestellen?
    Heb je geen trainingtenue besteld en had je dat toch wel graag gewild, dan hebben wij goed nieuws voor jou. Er komt een tweede productieronde. Dus grijp deze eenmalige kans aan om alsnog jouw trainingstenue te bestellen! Bestellen kan tot zondag 1 oktober door te mailen naar cc@vvdalen.nl. Vermeld in jouw e-mailbericht de maat en een eventuele opdruk van naam en rugnummer.

rfwbs-slide