• JO15-2 ook voor Raptim te sterk

    25 sep 2023
  • Wederom een derby voor JO15-2! Werd er vorige week gestreden (en flink gewonnen met 16-2) tegen FC Coevorden, nu stond Raptim JO15-3 op zaterdag 23 september om 11.00 uur op veld 2 op 't Grootveld klaar voor een uitdagende pot voetbal tegen het Dalense team, ook nu weer bestaande uit veelal bekende schoolgenoten. 

    Dalen begon gretig aan de wedstrijd, was veelal aanvallend bezig en begaf zich veel op het andere helft, maar wist het doel van de tegenstander ze in eerste instantie maar niet te vinden.

    Stef bewaakte het Dalense doel en hoefde de eerste helft niet veel te doen. Toen Dalen de doelman van Raptim wel wist te passeren, ging het ineens een stuk makkelijker. Het ene na het andere doelpunt werd gemaakt door Sil, Hugo, Mike, Finn en Max, plus een penalty door Robert. Een tegendoelpunt volgde ook, maar uit de eindstand blijkt toch duidelijk Dalen als winnaar: 9-1!  

    Wedstrijdfoto's zijn gemaakt door Dianne Zandbergen en zijn te zien in de fotogalerij.

rfwbs-slide