• Onvoorbereid JO10-1 heeft onwennige start van seizoen

  3 sep 2023
 • Na een geweldige voorbereiding (0 x getraind!) is JO10-1 op zaterdag 2 september het seizoen gestart in Veenoord/Nieuw-Amsterdam. In regenachtige omstandigheden en de selectie was nog niet compleet, maar de jongens hebben zich prima ingezet.
   
  De eerste helft was nog onwennig en eindigde in een 1-5 achterstand. De tweede helft startte lekker en Dalen kwam terug in de wedstrijd, maar de achterstand kon helaas niet meer omgebogen worden. De wedstrijd is geëindigd in 3-7.
   
  Volgende week is de eerste thuiswedstrijd (tegen SVV uit Schoonebeek). Het belooft een hete strijd te worden, met temperaturen tussen de 25 en de 30 graden!
   
  Hieronder zie je een paar foto's door Maaike Westerhof. Meer foto's zijn te zien in de fotogalerij.
rfwbs-slide