• Terechte winst voor koploper JO13-1

    23 sep 2023
  • JO13-1 speelde zaterdag 23 september als trotse koploper haar vierde wedstrijd van dit seizoen: een thuiswedstrijd tegen Bargeres JO13-1. Na drie solide overwinningen moest het van verre komen deze zaterdag. Na een rommelig eerste kwartier kwam Bargeres door een terecht gegeven strafschop op een 0-1 voorsprong. Dalen kwam via een mooie loopactie en prima afronding van Mikaj Kroezen op een terechte 1-1 ruststand. In de rust werden er vier wissels doorgevoerd en schakelde Dalen een tandje bij. Kijan Hilvering zette Dalen uit een rebound op een 2-1 voorsprong. De licht geblesseerde Vadim Barink speelde het laatste kwartier van de wedstrijd mee en pikte gelijk twee goals mee. Een uiteindelijk terechte 4-1 einduitslag.

    Verslag door trainer Marcel Boorsma. Wedstrijdfoto's zijn gemaakt door Dianne Zandbergen en zijn te zien in de fotogalerij.

rfwbs-slide